0
کشورهند بزرگترین بازار مصرف مرمریت مشکی

کشورهند بزرگترین بازار مصرف مرمریت مشکی

 یک شنبه 18 آذر 1397 / بازدید 139 / نظرات 0 /

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، کشور هند از بزرگترین مصرف کنندگان مرمریت مشکی در پروژه های ساختمانی است...

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، کشور هند از بزرگترین مصرف کنندگان مرمریت مشکی در پروژه های ساختمانی است. این کشور نیاز اصلی خود به سنگ مرمریت را از کشورهای ایران، اسپانیا و ایتالیا تامین می کند. در کنار مرمریت های تیپ مشکی ایران مانند pietra grey  و مرمریت مشکی نجف آباد، مرمریت هایی همچون Mystique Black Marble، Marine Black Marble، Black Gold Marble و مرمریت Black markina با برند ایتالیا وارد بازار هند می شوند. این نوع مرمریت ها از رقبای اصلی تولیدات ایرانی هستند.

مرمریت مشکی portoro  با رگه های سفید که استفاده از آن در هند بسیار افزایش یافته گزینه ای بسیار متفاوت و در خور توجه است که با ورود خود به بازار هند فرمول این بازار را تغییر داده و باعث ایجاد طرح ها و ایده های نوین در ذهن معماران هندی شده است.

کشورهایی همچون هند، چین، ترکیه، کشورهای عربی و روسیه از وارد کنندگان اصلی مرمریت تیپ مشکی هستند. مصرف این سنگ در کشورهای حوزه CIS  بسیار بالا است. مرمریت های  در بازارهای آسیایی مشتری های بسیار زیادی دارند و توانسته اند جایگاه خود را در این بازار به خوبی تثبیت کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

صنایع سنگ ایرانیان تبریز با سالها تجربه و توليد بهترين و با کيفيت ترين محصولات مفتخر به ارائه خدمات به هم ميهنان بزرگوار مي باشد. در طي ساليان گذشته صادرات محصولات ما و رضايتمندي مشتريان خارج از کشور نيز يکي از افتخارات مجموعه ماست

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

تبریز - جاده تبریز.آذرشهر -3 کیلومتر بعد از پالایشگاه نفت - نرسیده به شهرک صنعتی شهید رجایی - نرسیده به کوچه شجره

04134216538

09144356510,09141000846

04134216538

info@iranians-stone.com